Hakkımızda

1990 yılında Türk ayakkabı sektörüne çağdaş üretim tesisleriyle Dogati markasıyla adım atan Baydan ayakkabı sanayi, kurucusu Ramazan Baydan`ın, çocukluk yıllarından başlayan meslek aşkı ve emeğiyle 10 yıl süren çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemleriyle birlikte toplam 30 yıllık önemli bir geçmişe sahip uluslararası seçkin, dinamik bir marka kimliğini anlamlı bir şekilde bünyesinde taşımanın, paylaşmanın ve sahip olmanın titizliğiyle faaliyetlerini yürütmektedir.

2010 yılına gelindiğinde yıllık toplam 400.000 çift ayakkabı üretimi,
Yılda 300 ü aşkın model,
Anlamlı AR-GE yatırımları,
Modaya ve markaya değer katan seçkin ekibi,
Uluslararası fuar ve tanıtım etkinlikleri,
15 ülkeye ihracat,
Yüzlerce kişiye istihdam,
Ve
Son olarak ta Bayan tüketicilerine yönelik olarak sektöre RB markasını kazandıran,
% 100 yerli ve kaliteli üretim ve seçkin çizgisiyle ülkesi ve sektörü adına uluslararası saygın bir marka ve moda kimliğinin öncülüğünü yapmaya devam etmektedir.

Baydan Ayakkabı,

2009 un kasım ayına gelindiğinde, o ana kadar üretim kalitesinden gelen popülaritesini, Dünyada hiç bir başka markaya nasip olmayan bir medya ilgisiyle daha da genişleterek, tüm Dünya kamuoyunda geniş bir şekilde yer aldı. Iraklı gazeteci zeydi nin Bush a fırlattığı kendi ayakkabı markasıyla.

Baydan Ayakkabı,

Üretim, Tasarım, Tanıtım ve 30 yıllık marka yolculuğu ve gücüyle;

Heyecanını yitirmeyen bir coşkunluk ve çocukluk,

Gücünü ve enerjisini hep yenileyen bir gençlik,

Dinamizmini engin deneyimiyle buluşturan bir olgunluk dönemlerini aynı anda bünyesinde taşıyarak, bundan sonra da Türk ayakkabı sektörünün öncüsü olarak, hayatı ve insanı kuşatan değerleriyle, yeni modeller ve markalarıyla ve sektöre sunacağı "bayilikler ve mağazalarıyla" daha da güçlü bir şekilde sizlerle olmanın onurunu taşımaktadır.